W niedzielę 6 sierpnia boisko w Krynicznie tętniło życiem. Od rana rywalizowały tam w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała kluby sportowe z terenu z naszej gminy. W tym roku współorganizatorem był zeszłoroczny zwycięzca Kometa Kryniczno na czele z prezesem Michałem Klin.

W tegorocznym turnieju o tytuł mistrza rywalizowało osiem drużyn. Mecze były zacięte i bardzo wyrównane. Nie obyło się bez rzutów karnych, które były bardzo emocjonujące zarówno dla sportowców, jak i żywo reagującej widowni. Ostatecznie I miejsce zdobyła drużyna LKS Krzyżanowice i to ona będzie gospodarzem kolejnego turnieju w 2018 roku. II miejsce zdobył LKS Malinka Malin, III miejsce LKS AVIA Ozorowice. Za najlepszego i najskuteczniejszego bramkarza uznano Tomasza Kapłońskiego z LKS Krzyżanowice, natomiast najlepszym strzelcem został Sebastian Wieczorek z AVIA Ozorowice.

Turniej Piłki Nożnej, to nie tylko impreza sportowa. To również piknik nie tylko dla fanów piłki, ale i licznie przybyłych rodzin piłkarzy. Dla dzieci dodatkowo były przygotowane atrakcje w formie darmowych dmuchawców. Cała imprezie towarzyszyła przyjazna atmosfera, a wspólna zabawa trwała do późnych godzin.

Dziękujemy za udział w turnieju i dostarczenie wielu emocji. Następny turniej już za rok!