Barwny okres dwudziestolecia zapanował 8 marca w świetlicy w Krynicznie. Ponad 120 Pań świętowało Dzień Kobiet w klimacie lat 20-tych. Na imprezie królowały perły, pióra i ozdobne opaski. W klimat dwudziestolecia międzywojennego wprowadziła uczestniczki aktorka Julita Kożuszek - Borsuk.

Wieczór rozpoczął się powitaniem Pań przez wójta Jakuba Bronowickiego, który wręczył Paniom różę (z przypisanym do niej numerem) oraz symboliczną lampkę szampana. Na scenie przed publicznością wystąpiła Julita Kożuszek – Borsuk - aktorka filmowa, teatralna, dubbingowa, tancerka i wokalistka. Znana szerszemu gronu publiczności z takich seriali filmowych jak Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz, Pitbull, Prawo Agaty i wiele innych. Imprezę brawurowo poprowadził wokalista zespołu uElectroGórale Norbert Szymkowiak.

W trakcie imprezy Panie brały udział w konkursie na najlepszą stylizację, którego laureatka została pani Halina Matusiak. Rozlosowano także wśród uczestniczek ciekawe nagrody ufundowane przez sponsorów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się foto budka, w której można było zrobić pamiątkowe zdjęcie. Ponadto na wszystkie Panie czekał smaczny poczęstunek.

Dzień Kobiet w Krynicznie minął wniezwykłej atmosferze, która pozwoliła na kilka godzin przenieść się w lata 20-te. Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród dla Pań, które uatrakcyjniły imprezę.


Lista sponsorów:

Sołys, radny i rada sołecka z Kryniczna

Grażyna i Jan Szymańscy z Rogoża

Roman Piworowicz- sołtys z Wiszni Małej

Grażyna Skowrońska z Kryniczna

Ryszard Glegoła z Wysokiego Kościoła

Eden sklep wielobranżowy Sylwia Grzesiak z Mienic

Hotel Wena z Psar – Grażyna i Paweł Hadała z Rogoża

Hotel Jasek Premium- Mariola i Andrzej Jasek z Psar