• brak elementów do wyświetlenia

22°C
pogoda pogoda
kontrastowa wersja

2018-04-10

MTB Cross Country

Przed nami kolejne zawody MTB Cross Country. Zapraszamy do rywalizacji miłośników kolarstwa górskiego. Termin: 16 czerwca 2018 r.  Start: Mienice Długość tras to 26 km (mężczyźni), 13 km (kobiety) oraz...

czytaj więcej

2018-02-07

Wnioski o dopłaty bezpośrednie w 2018 r....

Od 2018 r. zmianie uległy zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie. Wnioski składne będą w formie elektronicznej. Służy do tego aplikacja e-WniosekPlus, dostępna od 15 marca na stronie internetowej www.arimr.gov.pl

czytaj więcej

pozostałe aktualności


Absolutorium dla wójta

2018-04-25

Absolutorium dla wójta

Dzisiejszego dnia w OKSiR w Wiszni Małej odbyła się sesja Rady Gminy Wisznia Mała. Po przedstawieniu sprawozdania budżetowego gminy, wysłuchaniu opinii Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Wisznia Mała oraz pozytywnej opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej radni jednogłośnie udzielili absolutorium wójtowi Jakubowi Bronowickiemu za 2017 rok. Wójt podziękował wszystkim za współpracę przy realizacji...


Prace Pawła Jaszczuka w Galerii na Zakręcie

2018-04-24

Prace Pawła Jaszczuka w Galerii na Zakręcie

Nowa wystawa w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji dała publiczności powody zarówno do zachwytu, jak i do śmiechu. Paweł Jaszczuk jest artystą, który maluje różnego rodzaju prace, w tym także takie o satyrycznym zacięciu.


Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - wywieś flagę

2018-04-24

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - wywieś flagę

Zapraszamy mieszkańców gminy Wisznia Mała do wywieszenia flagi na swoim domu z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - 2 maja. Zachęcamy Państwa by w tym szczególnym 2018 roku, kiedy to obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, wszyscy solidarnie udekorowali swoje domy biało-czerwonymi flagami.


Turniej Charytatywny

2018-04-23

Turniej Charytatywny

W piątek, 20 kwietnia, we Wrocławiu na terenie kompleksu boisk piłkarskich „Oławka” rozegrano I Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej im. Mariusza Koziarskiego pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji. W ceremonii dekoracji brał udział wójt Jakub Bronowicki, który również otrzymał podziękowanie dla gminy Wisznia Mała za zaangażowanie w organizację turnieju.


75. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

2018-04-20

75. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

Przez Wisznię Małą przeszedł pochód uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Małego Księcia w Wiszni Małej upamiętniający powstanie w getcie warszawskim. Uczniowie wręczali napotkanym mieszkańcom papierowe kotyliony w kształcie żonkila. Pochód zakończył się w Urzędzie Gminy, gdzie młodzież spotkała się z wójtem Jakubem Bronowickim.


Świetlica w Krynicznie – kolejna termomodernizacja

2018-04-19

Świetlica w Krynicznie – kolejna termomodernizacja

Już wkrótce rozpocznie się modernizacja świetlicy w Krynicznie. Dzisiaj wójt Jakub Bronowicki oraz skarbnik Konrad Buczek podpisali umowę z firmą ARPET s.c. Artur Adamus, Piotr Dereń na realizację zadania pn. „Wykonanie pokrycia dachowego na świetlicy w Krynicznie, gm. Wisznia Mała”.