• brak elementów do wyświetlenia

-1°C
pogoda pogoda
kontrastowa wersja

2017-10-19

Zostań dziennym opiekunem

Wójt Gminy Wisznia Mała Jakub Bronowicki ogłasza otwarty konkurs ofert na wybór dziennego opiekuna sprawującego opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3 na terenie gminy Wisznia Mała.

czytaj więcej

pozostałe aktualności
VIII Przegląd Małych Form Teatralnych o Tematyce...

2018-01-16

VIII Przegląd Małych Form Teatralnych o Tematyce...

W Krynicznie po raz ósmy odbył się Przegląd Małych Form Teatralnych o Tematyce Bożonarodzeniowej pod Patronatem Wójta Gminy Wisznia Mała Jakuba Bronowickiego. W piątek, 12 stycznia, na scenie wystąpiło kilkadziesiąt osób. W tym roku obejrzeliśmy siedem przedstawień, które konkurowały w trzech kategoriach:przedszkolaki, szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne. Występy oceniało jury w...


Spotkania noworoczne z Mieszkańcami

2018-01-11

Spotkania noworoczne z Mieszkańcami

Rok 2018 w gminie Wisznia Mała, podobnie do poprzednich lat, rozpoczął się od spotkań z Mieszkańcami zainicjowanych przez wójta Jakuba Bronowickiego. Spotkania noworoczne to już tradycja w naszej gminie. Są idealną okazją do spędzenia czasu w gronie znajomych i sąsiadów, wymiany wspomnień oraz do wspólnego kolędowania.


Inwestycje w trakcie realizacji

2018-01-11

Inwestycje w trakcie realizacji

Na początku nowego 2018 roku wójt Jakub Bronowicki i Sławomira Misiura – Hermann – zastępca wójta wizytowali aktualnie realizowane inwestycje. Obecnie trwają intensywne prace w świetlicy w Malinie, na terenie Szkoły Podstawowej w Psarach, w Strzeszowie, gdzie trwa budowa magistrali wodociągowej i kanalizacji oraz w Wiszni Małej przy budowie kanalizacji....


Spotkanie informacyjne na temat wsparcia na założenie...

2018-01-08

Spotkanie informacyjne na temat wsparcia na założenie...

17 stycznia br. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu organizuje spotkanie dotyczące wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej, w szczególności  dla osób powyżej 30. roku życia. Podczas spotkania przedstawione zostaną aktualne możliwości pozyskania dofinansowania, zarówno w formie dotacji bezzwrotnych, dostępnych w ramach uruchamianych aktualnie projektów, jak i niskooprocentowanych pożyczek.