• brak elementów do wyświetlenia

pozostałe aktualnościVII Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych o...

2017-01-19

VII Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych o...

W piątek, 13 stycznia, w świetlicy w Krynicznie odbył się już VII Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych o Tematyce Bożonarodzeniowej pod Patronatem Wójta Gminy Wisznia Mała Jakuba Bronowickiego. Tegoroczne przedstawienia prezentowały wysoki poziom, były bogate w dekoracje i stroje, a sami aktorzy byli znakomicie przygotowani i wolni od tremy.


2017-01-18

25 stycznia 2017 r. Sesja Rady Gminy...

Najbliższa sesja Rady Gminy Wisznia Mała odbędzie się dnia 25 stycznia 2017 r. o godzinie 9.00 w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej ul. Szkolna 1.


Otrzymaliśmy 8,7 mln dofinansowania!

2017-01-16

Otrzymaliśmy 8,7 mln dofinansowania!

Na początku stycznia 2017 r. w serwisie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego opublikowano listę projektów z zakresu gospodarki wodno-ściekowej wybranych do dofinansowania. 


Wysoka ocena wójta Jakuba Bronowickiego na Dolnym...

2017-01-12

Wysoka ocena wójta Jakuba Bronowickiego na Dolnym...

Wójt Jakub Bronowicki na podium Gazeta Wrocławska 9 listopada 2016 r. ogłosiła plebiscyt „Czy to był dobry wybór”, który miał na celu ocenę prezydentów miast, burmistrzów i wójtów wybranych w ostatnich wyborach samorządowych. To dobry moment do oceny samorządowców na półmetku trwania kadencji. Refleksji nad tym, czy dokonaliśmy dobrego wyboru.


Gminne spotkanie noworoczne

2017-01-11

Gminne spotkanie noworoczne

W Święto Trzech Króli w Piotrkowiczkach (gm. Wisznia Mała) odbyło się gminne spotkanie noworoczne, na które przybyło wielu jej mieszkańców. Takie wydarzenie to już tradycja naszej gminy,okazja do wspólnego spotkania oraz miłej zabawy.