• brak elementów do wyświetlenia

2016-11-24

Jarmark Bożonarodzeniowy

W niedzielę 11 grudnia przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie zabraknie kiermaszu, potraw świątecznych, a także dobrej muzyki. Wydarzenie uświetni Święty Mikołaj...

czytaj więcej

2016-11-10

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM W...

Zapraszamy do udziału w akcji na rzecz dzieci z najuboższych rodzin mieszkających na terenie naszej gminy. Przekazując słodycze, gry, zabawki, art. szkolne, książki pomagasz, w tym szczególnym okresie najbardziej potrzebującym.

czytaj więcej

pozostałe aktualności


Dwa wydarzenia szachowe w jednym

2016-12-07

Dwa wydarzenia szachowe w jednym

Trzeciego grudnia w Krynicznie odbyła się symultana szachowa Aleksandra Marka Skorupy z młodzieżą oraz VIII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich. Wydarzenia zebrały w jednym miejscu szachistów w niemal każdym wieku. W klasyfikacji open zwyciężył Filip Cukrowski, a drugie miejsce zajął Łukasz Butkiewicz z Wiszni Małej.


2016-11-23

30 listopada 2016 r. Sesja Rady Gminy...

Najbliższa sesja Rady Gminy Wisznia Mała odbędzie się dnia 30 listopada 2016 r. o godzinie 9.00 w świetlicy wiejskiej w Krzyżanowicach, ul. Parkowa 17.


Lokalny Animator Sportu

2016-11-18

Lokalny Animator Sportu

 Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej informuje, że uruchomiła nowy portal internetowy, w celu ułatwienia dostępu do oferty zajęć sportowych i rekreacyjnych, prowadzonych przez Animatorów Sportu w ramach realizacji projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Lokalny Animator Sportu”.


Uzyskaliśmy certyfikat „GMINA PRZYJAZNA INWESTOROWI”

2016-11-16

Uzyskaliśmy certyfikat „GMINA PRZYJAZNA INWESTOROWI”

Od listopada zeszłego roku braliśmy udział w cyklu spotkań szkoleniowo – warsztatowych pt."Dolnośląski Projekt wsparcia JST w pozyskiwaniu i obsłudze inwestorów". Szkolenia organizowały wspólnie Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej i Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, a ich celem było podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej samorządów poprzez kompleksową pomoc merytoryczną.


Oratorium w Wysokim Kościele

2016-11-15

Oratorium w Wysokim Kościele

W sobotę 12 listopada w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP w Wysokim Kościele odbył się koncert uświetniający 1050 rocznicę chrztu Polski. Z tej okazji zabrzmiało oratorium Roberta Grudnia „Bóg Ciebie ochrzcił! Bóg dał ci Siłę”.


Narodowe Święto Niepodległości

2016-11-15

Narodowe Święto Niepodległości

W tym roku, 11 listopada po raz 98 Polacy obchodzili Narodowe Święto Niepodległości. To szczególny dzień, kiedy to świętujemy odzyskanie niepodległości po 123 latach niewoli. W tym dniu Polacy w całym kraju brali udział w uroczystościach oraz marszach.