• brak elementów do wyświetlenia

19°C
pogoda pogoda
kontrastowa wersja

2018-04-10

MTB Cross Country

Przed nami kolejne zawody MTB Cross Country. Zapraszamy do rywalizacji miłośników kolarstwa górskiego. Termin: 16 czerwca 2018 r.  Start: Mienice Długość tras to 26 km (mężczyźni), 13 km (kobiety) oraz...

czytaj więcej

2018-02-07

Wnioski o dopłaty bezpośrednie w 2018 r....

Od 2018 r. zmianie uległy zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie. Wnioski składne będą w formie elektronicznej. Służy do tego aplikacja e-WniosekPlus, dostępna od 15 marca na stronie internetowej www.arimr.gov.pl

czytaj więcej

pozostałe aktualności


Prace Pawła Jaszczuka w Galerii na Zakręcie

2018-04-24

Prace Pawła Jaszczuka w Galerii na Zakręcie

Nowa wystawa w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji dała publiczności powody zarówno do zachwytu, jak i do śmiechu. Paweł Jaszczuk jest artystą, który maluje różnego rodzaju prace, w tym także takie o satyrycznym zacięciu.


Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - wywieś flagę

2018-04-24

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - wywieś flagę

Zapraszamy mieszkańców gminy Wisznia Mała do wywieszenia flagi na swoim domu z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - 2 maja. Zachęcamy Państwa by w tym szczególnym 2018 roku, kiedy to obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, wszyscy solidarnie udekorowali swoje domy biało-czerwonymi flagami.


Turniej Charytatywny

2018-04-23

Turniej Charytatywny

W piątek, 20 kwietnia, we Wrocławiu na terenie kompleksu boisk piłkarskich „Oławka” rozegrano I Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej im. Mariusza Koziarskiego pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji. W ceremonii dekoracji brał udział wójt Jakub Bronowicki, który również otrzymał podziękowanie dla gminy Wisznia Mała za zaangażowanie w organizację turnieju.


75. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

2018-04-20

75. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

Przez Wisznię Małą przeszedł pochód uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Małego Księcia w Wiszni Małej upamiętniający powstanie w getcie warszawskim. Uczniowie wręczali napotkanym mieszkańcom papierowe kotyliony w kształcie żonkila. Pochód zakończył się w Urzędzie Gminy, gdzie młodzież spotkała się z wójtem Jakubem Bronowickim.


Świetlica w Krynicznie – kolejna termomodernizacja

2018-04-19

Świetlica w Krynicznie – kolejna termomodernizacja

Już wkrótce rozpocznie się modernizacja świetlicy w Krynicznie. Dzisiaj wójt Jakub Bronowicki oraz skarbnik Konrad Buczek podpisali umowę z firmą ARPET s.c. Artur Adamus, Piotr Dereń na realizację zadania pn. „Wykonanie pokrycia dachowego na świetlicy w Krynicznie, gm. Wisznia Mała”.