obraz na stronie Toya Golf & Country Club

Najlepszy klub golfowy w Polsce. Toya Golf & Country Club jest położone tylko kilka kilometrów na północ od centrum Wrocławia. Stanowi niezwykłą atrakcję turystyczną Dolnego Śląska i jest ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu dla wielu wrocławian ceniących odpoczynek na świeżym powietrzu w miłej i kulturalnej atmosferze.

Jedno z najpiękniejszych w Polsce pól golfowych powstało na terenie byłego poligonu wojskowego, czego ślady są miejscami wyraźnie widoczne i nadają dołkom niespotykany charakter. Delikatne wzniesienia i liczne stawy, które wydają się naturalne, powstały na obszarze, który był pierwotnie niemal zupełnie płaski. Projektant, Anglik Jeremy Pern nadał otwartym częściom pola styl links, a tym biegnącym wzdłuż lasu i między malowniczymi jeziorami styl parkowy. Nieliczne, nietknięte podczas budowy miejsca sprawiają, że pole wygląda niezwykle dojrzale.
Najwyższy standard podczas budowy, greeny spełniające warunki USGA, sterowany komputerowo system nawadniający, najnowocześniejsze maszyny do utrzymania trawy i wykwalifikowany personel są gwarancją doskonałego stanu pola, który dodatkowo podnosi radość z gry.

Na terenie pola golfowego znajduje się wyjątkowa restauracja – Toya Golf. Usytuowana w domu klubowym, wśród zieleni przyciąga każdego, kto ceni walory naturalne otoczenia, ciszę i spokój.

Wnętrze tworzy przytulna sala restauracyjna oraz klubowa z barem i kominkiem.

KONTAKT

Toya Golf & Country Club             
Tel. 71 388 76 00              recepcja@toya-golf.pl
ul. Rakowa 5, Kryniczno              Tel. kom. 695 104 104              http://www.toya-golf.pl/
55-114 Wisznia Mała              Fax: 71 388 76 60