22°C
pogoda pogoda
kontrastowa wersja

Aktualności

25/
04

Absolutorium dla wójta

Dzisiejszego dnia w OKSiR w Wiszni Małej odbyła się sesja Rady Gminy Wisznia Mała. Po przedstawieniu sprawozdania budżetowego gminy, wysłuchaniu opinii Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Wisznia Mała oraz pozytywnej opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej radni jednogłośnie udzielili absolutorium wójtowi Jakubowi Bronowickiemu za 2017 rok. Wójt podziękował wszystkim za współpracę przy realizacji...
czytaj więcej  


24/
04

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - wywieś flagę

Zapraszamy mieszkańców gminy Wisznia Mała do wywieszenia flagi na swoim domu z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - 2 maja. Zachęcamy Państwa by w tym szczególnym 2018 roku, kiedy to obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, wszyscy solidarnie udekorowali swoje domy biało-czerwonymi flagami.
czytaj więcej  

23/
04

Turniej Charytatywny

W piątek, 20 kwietnia, we Wrocławiu na terenie kompleksu boisk piłkarskich „Oławka” rozegrano I Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej im. Mariusza Koziarskiego pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji. W ceremonii dekoracji brał udział wójt Jakub Bronowicki, który również otrzymał podziękowanie dla gminy Wisznia Mała za zaangażowanie w organizację turnieju.
czytaj więcej