24°C
pogoda pogoda
kontrastowa wersja

Informacje08/
09

Warsztaty Śladami Wrocławskich Spółdzielni Socjalnych

Centrum Przedsiębiorczości Społecznej Wrocław zaprasza na unikatowy, bezpłatny cykl warsztatów z zakresu przygotowania i prowadzenia działalności ekonomicznej w organizacjach pozarządowych. Cykl będzie połączony z wizytami studyjnymi m.in. we wrocławskich spółdzielniach socjalnych.
czytaj więcej  

09/
06

Czas na zmiany - szkolenie i debata

Zapraszamy na spotkanie szkoleniowe, którego  tematem będzie – Unikanie zagrożeń w realizacji zadań publicznych i prowadzeniu organizacji połączone z debatą pt. „Czas na zmiany”. Spotkanie odbędzie się 23.06.2017 r. w godzinach 10:00-13:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, ul. Leśna 1 (sala konferencyjna).
czytaj więcej  

30/
05

Regionalne Spotkania Międzysektorowe

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD oraz Prezydent Miasta Świdnica Pani Beata Moskal-Słaniewska zapraszają przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na Konsultacje projektu "Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok" oraz na prelekcję dotyczącą uwarunkowań...
czytaj więcej