Przewodniczący Rady Gminy:

  • Ottenbreit Małgorzata

Członkowie:

  • Cichoń Sebastian Bogumił
  • Dobrzańska Agnieszka Alicja
  • Idaczyk Henryk
  • Jurzysta-Ziętek Marzanna Beata
  • Klin Michał
  • Kołodziej-Dudek Justyna Marta
  • Kramarzewski Marcin Michał
  • Miziniak Sylwia Katarzyna
  • Młyńczak Dorota
  • Papała Janusz Karol
  • Puchacz Jerzy Teodor
  • Synowiec Władysław
  • Szczerbik Jerzy
  • Wawro Andrzej

Przewodnicząca Rady Gminy w Wiszni Małej przyjmuje zainteresowanych w sprawie skarg i wniosków w każdą środę w godzinach 15:00 - 17:00 w Urzędzie Gminy.

Adres e-mail: biuro.rady@wiszniamala.pl

Rada gminy na BIPie

Transmisja obrad Rady Gminy

Stałe komisje Rady Gminy

Komisja Budżetu, Finansów i Inwestycji

  1. Sylwia Miziniak - Przewodniczący komisji
  2. Marzanna Jurzysta-Ziętek - Członek komisji
  3. Janusz Papała - Członek komisji
  4. Marcin Kramarzewski - Członek komisji
  5. Sebastian Cichoń - Członek komisji
  6. Ottenbreit Małgorzata - Członek komisji
  7. Dorota Młyńczak - Członek komisji
  8. Jerzy Puchacz - Członek komisji
  9. Michał Klin - Członek komisji
  10. Synowiec Władysław - Członek komisji
  11. Justyna Kołodziej-Dudek - Członek komisji
  12. Agnieszka Dobrzańska - Członek komisji
  13. Henryk Idaczyk - Członek komisji

Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  1. Janusz Papała - Przewodniczący komisji
  2. Jerzy Szczerbik - Członek komisji
  3. Henryk Idaczyk - Członek komisji
  4. Sylwia Miziniak - Członek komisji
  5. Dorota Młyńczak - Członek komisji
  6. Marcin Kramarzewski - Członek komisji
  7. Michał Klin - Członek komisji
  8. Justyna Kołodziej-Dudek - Członek komisji
  9. Sebastian Cichoń - Członek komisji
  10. Małgorzata Ottenbreit - Członek komisji
  11. Agnieszka Dobrzańska - Członek komisji
  12. Andrzej Wawro - Członek komisji

Komisja Spraw Społecznych i Młodzieży

  1. Michał Klin - Przewodniczący komisji
  2. Agnieszka Dobrzańska - Członek komisji
  3. Sylwia Miziniak - Członek komisji
  4. Jerzy Szczerbik - Członek komisji
  5. Dorota Młyńczak - Członek komisji
  6. Janusz Papała - Członek komisji
  7. Marcin Kramarzewski - Członek komisji
  8. Sebastian Cichoń - Członek komisji
  9. Synowiec Władysław - Członek komisji
  10. Marzanna Jurzysta-Ziętek - Członek komisji
  11. Justyna Kołodziej-Dudek - Członek komisji
  12. Małgorzata Ottenbreit - Członek komisji

Komisja Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich
i Zagospodarowania Przestrzennego

  1. Dorota Młyńczak - Przewodniczący komisji
  2. Jerzy Szczerbik - Członek komisji
  3. Henryk Idaczyk - Członek komisji
  4. Agnieszka Dobrzańska - Członek komisji
  5. Janusz Papała - Członek komisji
  6. Marcin Kramarzewski - Członek komisji
  7. Sylwia Miziniak - Członek komisji
  8. Małgorzata Ottenbreit - Członek komisji
  9. Sebastian Cichoń - Członek komisji
  10. Michał Klin - Członek komisji
  11. Justyna Kołodziej-Dudek - Członek komisji

Komisja Rewizyjna

  1. Władysław Synowiec - Przewodniczący komisji
  2. Jerzy Puchacz - Członek komisji
  3. Agnieszka Dobrzańska - Członek komisji
  4. Sylwia Miziniak - Członek komisji
  5. Dorota Młyńczak - Członek komisji