Gmina Wisznia Mała to gmina, która szybko i dynamicznie rozwija się. Sukcesywnie prowadzi działania zmierzające do poprawy infrastruktury, co zwiększa jej atrakcyjność zarówno dla inwestorów, jak i indywidualnych osób. To miejsce doskonałe do zamieszkania, spędzania wolnego czasu, jaki i inwestowania.

Nasza gmina to nowe perspektywy dla każdego mieszkańca lub potencjalnego przedsiębiorcy. Różnorodne ukształtowanie terenu, malowniczy krajobraz oraz bogactwo przyrody powoduje, że jest miejscem, w którym dobrze mieszka się, jak i odwiedza w trakcie wypraw turystycznych. Coraz większa atrakcyjność gminy Wisznia Mała sprawia, że i przedsiębiorcy chętnie inwestują na naszym terenie.

Gmina Wisznia Mała skutecznie realizuje swoją strategię. Przez cały czas dąży do rozwoju gminy i w tym celu wykorzystuje wszystkie możliwości pozyskania środków finansowych ze źródeł zewnętrznych. Jest atrakcyjnym partnerem dla firm i chętnie pozyskuje nowych partnerów. To miejsce, w którym warto zamieszkać, jak i zainwestować.