Wrocławski Obszar Funkcjonalny (WrOF) to oprócz Wrocławia - stolicy województwa dolnośląskiego 14 podwrocławskich gmin:

gmina miejska Oleśnica oraz gmina wiejska Oleśnica, zlokalizowane na terenie powiatu oleśnickiego,

gmina Jelcz-Laskowice, zlokalizowana na terenie powiatu oławskiego,

gmina Miękinia, zlokalizowana na terenie powiatu średzkiego,

gmina Oborniki Śląskie, gmina Trzebnica i gmina Wisznia Mała, zlokalizowane na terenie powiatu trzebnickiego,

gmina Kąty Wrocławskie, gmina Sobótka, gmina Siechnice, gmina Czernica, gmina Długołęka, gmina Kobierzyce, gmina Żórawina, zlokalizowane na terenie powiatu wrocławskiego.

Publikacja "ZITEK - Bez przeszkód po wrocławskiej metropolii" jest inicjatywą mającą na celu ułatwienie dostępu do informacji wspierających poruszanie się po Wrocławskim Obszarze Funkcjonalnym osób ze szczególnymi potrzebami.

ZITEK - Bez przeszkód po wrocławskiej metropolii

Obraz przedstawiający ZITEK - bez przeszkód po wrocławskiej metropolii. Informator