obraz na stronie Jubileusz 90-lecia urodzin Pani Reginy Zalewskiej

Wójt Jakub Bronowicki odwiedził Panią Reginę Zalewską z Kryniczna, która 30 kwietnia obchodziła jubileusz 90-lecia urodzin. Z tej wyjątkowej okazji wójt osobiście złożył jej życzenia oraz przekazał list gratulacyjny, kwiaty i prezenty. W spotkaniu uczestniczył także syn Jubilatki wraz z żoną.


Pani Regina pochodzi z Częstochowy. Mając 16 lat przyjechała do Wrocławia do siostry, gdzie spędziła większą część swojego życia. Tutaj poznała swojego męża. W 2014 roku przeprowadzając się wraz z synem i synową do Kryniczna została mieszkanką naszej gminy.

Jubilatka swoje życie zawodowe związała ze znaną spółką Intermoda. W domu nie unikała maszyny do szycia i chętnie szyła odzież dla najbliższych. Lubiła również robótki na drutach. Samodzielnie nauczyła się fryzjerstwa i chętnie strzygła członków rodziny. Dodatkowo jej pasją było gotowanie i praca w ogrodzie. Jeszcze dwa lata temu, mimo trudności ruchowych, chętnie wykonywała drobne prace w ogródku.

Pani Regina to sympatyczna i uśmiechnięta osoba, otoczona kochającymi ją bliskimi. Wychowała dwoje dzieci oraz doczekała się trojga wnuków.

Jubilatce życzymy dużo zdrowia oraz dalszych lat wypełnionych szczęściem i spokojem.