obraz na stronie Spotkanie konsultacyjne STUDIUM MALIN

Przypominamy o dzisiejszym spotkaniu online dotyczącym obszaru STUDIUM MALIN (obszar planowanej inwestycji Develia S. A. i Hillwood Polska), które rozpocznie się o godzinie 17.00.

W trakcie spotkania informacyjnego, oprócz kwestii związanych z samym projektem zmiany Studium, będą omówione także inne aspekty związane z planowaną inwestycją oraz będzie można zadawać pytania. 

Spotkanie zostało zorganizowane z wykorzystaniem platformy ClickMeeting i może wziąć w nim udział każdy zainteresowany. W spotkaniu można uczestniczyć za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu, bez konieczności instalacji żadnego oprogramowania. Zainteresowanym polecamy krótki filmik instruktażowy, w którym pokazano jak wziąć udział w wydarzeniu: https://www.youtube.com/watch?v=BCq6KzIVhdo

Dane spotkania:

Link do spotkania, które rozpocznie się o godz. 17.00: https://wiszniamala.clickmeeting.com/spotkanie-konsultacyjne-studium-malin

ID wydarzenia: 246-268-862 (do wykorzystania w przypadku chęci skorzystania z dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne)