Obraz przedstawiający Budowa siłowni zewnętrznej i placu zabaw dla dzieci w Machnicach, gmina Wisznia Mała

Gmina Wisznia Mała konsekwentnie rozbudowuje bazę obiektów sportowo-rekreacyjnych. W 2022 roku budujemy nowy obiekt turystyczno-rekreacyjny zawierający siłownię zewnętrzną i plac zabaw dla dzieci w miejscowości Machnice. Dofinansowanie uzyskano z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, w ramach konkursu organizowanego w 2021 roku przez Lokalną Grupę Działania „Wzgórza Trzebnickie” – poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej.

Całkowita wartość projektu: 179 991,20 zł.

Wartość dofinansowania: 99 182,00 zł.

Termin realizacji: od lipca do grudnia 2022 roku.