ZADANIE ZREALIZOWANO DZIĘKI DOFINANSOWANIU Z RZĄDOWEGO PROGRAMU „FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH”

Łączna wartość zadania: 589 000,00 zł

Kwota dofinansowania: 294 500,00 zł

Kwota środków własnych: 294 500,00 zł

Obraz przedstawiający Przebudowa drogi wewnętrznej ulica Sportowa w miejscowości Ligota Piękna, Gmina Wisznia Mała Obraz przedstawiający Przebudowa drogi wewnętrznej ulica Sportowa w miejscowości Ligota Piękna, Gmina Wisznia Mała

Zakończono prace na ulicy Sportowej w Ligocie Pięknej. 8 października 2019 r. oficjalnie dokonano odbioru zadania pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej ulica Sportowa w miejscowości Ligota Piękna, Gmina Wisznia Mała” zrealizowanego przy udziale środków z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 294 500,00 zł oraz środków w kwocie 150 000,00 zł pozyskanych od Lasów Państwowych, w ramach realizacji wspólnego przedsięwzięcia publicznego. Dofinansowanie umożliwiło przeprowadzenie robót budowlanych na odcinku 640 mb. W ramach przeprowadzonych prac na ulicy Sportowej wykonano miedzy innymi: nakładkę asfaltową, pobocza z kruszywa kamiennego wraz ze zjazdami oraz dojściami do posesji, progi zwalniające wraz z oznakowaniem, oczyszczono istniejący rów oraz wyregulowano istniejące studzienki.