Nazwa zadania: Budowa infrastruktury edukacyjnej- przedszkola w Krynicznie, Gmina Wisznia Mała

Źródło dofinansowania: Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

Całkowita wartość inwestycji: 6.180.147,42 PLN (słownie: sześć milionów sto osiemdziesiąt tysięcy sto

czterdzieści siedem złotych czterdzieści dwa grosze)

Dofinansowanie: 4.999.700,00 PLN (słownie: cztery miliony dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy siedemset złotych zero groszy)

Opis: Budowa niezbędnej infrastruktury edukacyjnej w gminie Wisznia Mała- przedszkola publicznego z oddziałami żłobkowymi w miejscowości Kryniczno. Inwestycja podyktowana jest dynamicznym wzrostem mieszkańców w obszarze. Zadanie obejmuje budowę budynku 3 oddziałowego z 1 oddziałem żłobkowym o powierzchni ok. 680 m2 wraz z przygotowaniem i zagospodarowaniem terenu.