- nazwa Funduszu - Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

- wartość dofinansowania – 385 246,77 zł.

- całkowita wartość zadania – 481 558,47 zł.

- krótki opis zadania:

Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa dolnośląskiego, w powiecie trzebnickim, w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Ligota Piękna – ul. Na Kolonii (droga publiczna nr 104932D).

Całość inwestycji zlokalizowano na działce nr 427– j. ewid. Wisznia Mała, obręb Ligota Piękna.

W ramach przedmiotowego zadania zaplanowano wykonanie następujących rodzajów prac:

- roboty przygotowawcze;

- organizacja ruchu zastępczego;

- roboty ziemne;

- elementy ulic i podbudowy;

- nawierzchnie;

- urządzenia bezpieczeństwa ruchu;

- kanalizacja deszczowa.

W ramach zadania przewiduje się wykonanie:

- 234 m. chodnika o nawierzchni z kostki betonowej szarej gr. 8 cm. szer. 2,0; ograniczonego od strony jezdni krawężnikiem betonowym 15x30 na ławie z oporem z betonu. Chodnik od strony posesji ograniczony będzie obrzeżem betonowym 8x30 na ławie z oporem z betonu.

- wjazdów do posesji z kostki betonowej gr. 8 cm. koloru czerwonego.

- elementów sieci kanalizacji deszczowej w celu zarurowania rowu i odwodnienia jezdni.

Obraz przedstawiający Przebudowa drogi gminnej nr 104932D w zakresie budowy chodnika- ul. Na Kolonii w Ligocie Pięknej, gm. Wisznia Mała