obraz na stronie Zmiana wykonawcy odbierającego odpady

Szanowni mieszkańcy!

W związku ze zmianą wykonawcy realizującego usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Wisznia Mała, informujemy, iż od dnia 1 kwietnia do dnia 30 kwietnia 2020 roku niniejsze usługi będzie realizować Spółka CHEMEKO SYSTEM Sp. z o.o. W związku powyższym, firma WPO ALBA S.A. jest zobowiązana do zebrania od Państwa wszystkich pojemników na odpady zmieszane i segregowane. Spółka CHEMEKO SYSTEM Sp. z o.o. dostarczy nowe pojemniki na odpady komunalne zmieszane i szkło oraz worki na papier, plastik i bioodpady. Worki dostępne są również w Urzędzie Gminy Wisznia Mała. Zwracamy się z prośbą o zbieranie odpadów w pojemnikach i workach dostarczanych przez nowego wykonawcę. Jednocześnie prosimy o udostępnienie pojemników należących do firmy WPO ALBA S.A., w celu ich odbioru. Z uwagi na zmianę wykonawcy mogą wystąpić też przejściowe utrudnienia z odbiorem odpadów.

Szczegółowe informację dotyczące zmiany wykonawcy będą na bieżącą dostępne na stronie www.wiszniamala.pl w zakładce Dla mieszkańców > Gospodarka odpadami. Wszelkie zapytania i reklamacje prosimy kierować pod numerem telefonu: 71 308 48 33, 71 308 48 32.